11May

VEIDRODĖLI, VEIDRODĖLI?! Šilkinės garbanos, romantiškas kuodelis ar griežta uodega?

ŠIĄ PIRMADIENIO POPIETĘ DALINAMĖS POKALBIU SU ŠUKUOSENŲ MEISTRE – SABINA LIUMAROVE.

Šilčiausi linkėjimai ir patarimų puokštė visoms mūsų Karalienėms!

TENDENCIJOS

2020/2021 metais dominuoja natūralumas t. y. lengvos, purios šukuosenos, švelnios tekstūros ir linijos. Ypač madingos garbanos ir kuodai, taip pat šukuosenos iš pynimų.

Klasikinis kuodas

KĄ PASIRINKTI?

· Būtina įvertinti kokie Jūsų plaukai ir tada išsirinkti norimą šukuoseną, atsitinka taip, kad nuotakos kartais išsirenka tokį pavyzdį, kurio būtent jai pritaikyti – neįmanoma. Tokiu atveju, šukuosenų meistrė turėtų jums pasiūlyti alternatyvų, kurios patenkintų  jūsų lūkesčius.

· Auksinė taisyklė – įvertinkite tai, kas tinka būtent Jums, nesekite madų aklai.

NAMŲ DARBAI RENKANTIS MEISTRĄ

Perskaitykite atsiliepimus apie jos darbus socialinėje erdvėje, peržiūrėkite visus darbus (dažnai šukuosenų meistrės specializuojasi, pvz.: labiau dirba su kuodeliais ar suformuoja pasakiškas garbanas) ir žinoma, susitarkite pasimatymui prie puodelio kavos, juk svarbu susidraugauti ir užmegzti draugišką ryšį!

KADA KREIPTIS PAS MEISTRĄ

Užsirašyti vizitams rekomenduojama pusmetį prieš šventę.  Sabina siūlo pirmiausia suplanuoti vizitą pas vizažo meistrę ir po to daryti šukuoseną. Išskyrus tuos atvejus jeigu reikalingas plaukų plovimas šventės dieną.

BANDOMOJI ŠUKUOSENA

Bandomasis šukavimas reikalingas tam, kad vestuvių dieną būtų ramu dėl būsimo rezultato bei šilto ir malonaus bendravimo su jau pažįstamu meistru. Svarbiausia jaustis užtikrintai ir komfortabiliai. Bandomąją šukuoseną vertėtų daryti jau turint vestuvinę suknelę, papuošalus, išsirinkus nuotakos puokštę ir nusprendus bendrą vestuvių stilistiką, nes pavyzdžiui jeigu vestuvės planuojamos remiantis kokios nors epochos stiliumi, stilingai atrodo retro šukuosena, jeigu stilius romantiškas – lengvos garbanos, jeigu graikiškas – kuodelis ir panašiai.

Po bandomojo sušukavimo, kurį siūloma pasidaryti likus mėnesiui iki šventės,  nerekomenduojama keisti plaukų spalvos ir kirpimo (atsitinka ir tokių dalykų 🙂

ĮKAINIAI

Bandomasis sušukavimas– 25-40Eur

Šukuosena vestuvių dieną– 40-60Eur

(priklauso nuo plaukų ilgio bei šukuosenos sudėtingumo)