1May

Dangiškas vestuvių dienos rytas

Merginos! Tegul širdyje sproginėja Meilė! Ilgai svajojusios, kūrusios vestuvių dieną leiskime sau būti Karalienėmis. Patikėkite diena pralėks akimirksniu, stiprios emocijos ir dėmesio gausa pavers šią dieną sapnu ir atsikėlus kitą rytą gaudysite gražiausius ištartus žodžius ir iš atminties pamažu sprunkančias akimirkas.

Dėl šios priežasties sudarėme planą, kurio tiksliai laikantis Dangiška diena taps ryškesnė, šviesesnė ir pakylės aukščiau debesų!

VESTUVIŲ RYTO MANIFESTAS

1. Šį rytą – jokių darbų!

Visus planavimo darbus atlikite iki šventės.

Ryto dekoro detalės. Jeigu planuojate pasiruošimo fotosesiją, aptarkite jos detales su fotografu. Svarbiausia – vieta, gal išsinuomosite viešbučio kambarį, o gal Jūsų draugė turi labai gražius namus? Taip pat apgalvokite dekoro smulkmenas, kurios matysis nuotraukose: nuo pakabos iki Jūsų aprangos prieš užsidedant suknelę. Pabrėžiame, kad šie dalykai turi būti suplanuoti bent kelias dienas prieš šventę.

Koordinatorius ir dekoratorius. Sutinkame, kad šventę gebate susiplanuoti pačios, bet pačioms jos dekoruoti ir koordinuoti nepavyks, tam prieštarauja pirmoji manifesto taisyklė. Jūs – Karaliai ir Karalienės! Puotaukite!

2. Suplanuokite rytą protingai – turi likti laiko masažui

Vestuvių ceremonija ne anksčiau 13.00 ir atstumas tarp ceremonijos vietos ir vakarėlio – ne daugiau negu 1 valanda kelio – neapkraukite nei savęs, nei mylimųjų.

Išsimiegokite. Lengva pasakyti, tiesa? Prisiminkite, kas jus ramina: jogos pamoka, masažas ar jacuzzi? Visi jau darbai padaryti, perduoti koordinatoriui, Jūsų tikslas – atsikelti žvaliai ir kupinai energijos. Vakarą prieš raskite laiko mylimai veiklai.

Makiažas ir šukuosena. Nesikelkite beprotiškai anksti, turite visą pusdienį susiruošti. Prieš akis lauks ilga diena. Kam save apsikrauti? Pasikvieskite šukuosenų meistrę ir vizažistę į svečius! Rytiniai turai po visą miestą nemadingi Jūsų nervinei sistemai 🙂

3. Mylėkite save

Pusryčiai – būtinybė. Susikurkite nuostabų pusryčių ritualą su kruasanais, apelsinų sultimis, vaisiais, o gal nuodėmingu skaniausio pyragaičio gabalėliu ir taure putojančio vyno? Šiandien jūsų Dangiška diena, šiandien Jums galima viskas!

Su kuo praleisite šį rytą? Ar tai turėtų būti mama ar artima draugė, o gal visas būrys pašėlusių draugių ir nereikės net masažo atsipalaidavimui? Jūs žinote geriausiai, kas Jums sukelia šypseną ir nuramina.

Ir vis dėlto, gražiausios akimirkos slypi tarp planų ir scenarijų, pripildykite jas meilės!