15May

Su meile, Tavo svajonių suknelė!

Labai džiaugiamės, susitikusios su dizainere Agne Deveikyte, kuri pasidalino patarimais kaip išsirinkti vestuvinę suknelę. Agne, perduodame Tau šilčiausius apkabinimus ir dalinamės žiniomis!

Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

Svarbiausia pradėti nuo savęs. Kokia esate ir kaip įsivaizduojate šventės dieną? Susikurkite galeriją (mes savo nuotakoms siūlome www.gomoodboard.com) , į kurią sukelsite visas sukneles, kurios intuityviai atrodo Jums gražios, o galbūt patinka tam tikros jų detalės ir tuomet atmetimo būdu pasilikite labiausiai patikusius įvaizdžius ir keliaukite pas dizainerį arba į suknelių saloną. Ten susipažinsite su visomis galimybėmis kaip sukurti savo suknelę.

Kada vertėtų kreiptis dėl užsakymo?

Jeigu vestuvinę suknelę norite užsakyti pas dizainerį, rezervuoti vietą reikėtų likus 6-12 mėnesių iki vestuvių, pats suknelės sukūrimas ir pasiuvimas trunka apie  2-3 mėnesius.

Kokie stiliai bei tendencijos vyrauja 2020 metais? Kaip jie kinta?

Šiuo metu vyrauja minimalizmas, skulptūriški, architektūriški kirpimai, sunkesni lygūs audiniai, asimetrija, skeltukai, atvirumas, V formos iškirptės, plonos petnešėlės, labai subtilus trapus plonas nėrinys arba priešingai puošnus, stambus dekoras. Populiarūs nestandartiniai variantai, kontrastai: kelnių ir švarko kostiumėlis, lengvų suknelių derinimas su masinės mados populiariais gaminiais, tokiais kaip balta odinė striukė. Šalia plačios baltos paletės, sutiksime purvinos rožinės, melsvos, pilkšvos, metališkumo ar sidabro atspalvių.

Suknelių mados kinta, prisitaiko prie kintančios šiuolaikinės moters gyvenimo. Suknelės tampa patogesnės, lengvesnės, įdomesnės, gausėja pasirinkimų, todėl kiekviena nuotaka ras tikrai jai tinkančią.  Taip pat ryškėja tendencija paprastų vestuvinių suknelių, kurių idėjos ateina iš masinės mados suknelių modelių. Toks pasirinktas sprendimas puikiai tinka, jeigu jaunieji pasirinkę nedidelę šventę su stilinga gražia šeimos narių ir artimų draugų vakariene. Žinoma, išlieka klasikiniai siluetai, (tarkime korsetinis viršus ir iš kampo kirptas platėjantis sijonas iki žemės) tačiau jie perteikiami naujais audiniais, faktūromis bei nestandartiniais deriniais ar detalėmis.

Kaip vyksta bendravimo/kūrimo procesas su dizaineriu?

Pirmiausia stengiuosi išsiaiškinti ir suprasti kiekvienos nuotaikos norus, tuomet pasiūlau sprendimus, idėjas realizacijai. Piešiami eskizai, parenkami skirtingi audinių variantai. Jeigu nesame tikros dėl tam tikrų detalių, neskubame, per primatavimą viską patikriname ir pažiūrime. Su kiekviena nuotaka derinu jai individualų siuvimo ir primatavimo planą, pagal jos situaciją ir suknelės modelio sudėtingumą.

Sutartimi nustatome galutinio darbo terminus, kuriuos pasirenka pati nuotaka. Labai lanksčiai dirbu su nuotakomis iš užsienio, suderiname primatavimo laikus joms patogiu metu, dirbame savaitgaliais. Priklausomai nuo modelio sudėtingumo, suknelės kūrimui reikalingi 2-4 primatavimai.

Kokio tipo Tavo kuriamos suknelės ir įkainiai?

Mėgstu minimalistines, neapkrautas sukneles, kurios nepasižymi pompastika, dekoru ar atvirumu, tai elegantiškos, subtilios, šiuolaikiškos suknelės, patogumą mėgstančioms nuotakoms.

Pagal savo nuotakas ir jų pasirinkimus išskiriu 3 dominuojančius vestuvinių suknelių stilius:

www.agnedeveikyte.lt

1. Lygaus balto audinio, aiškių,  švarių, minimalistinių siluetų – šiuolaikiškoms miesto nuotakoms.

2. Boho stiliaus suknelės – mėgstančioms laisvę, lengvumą, planuojančioms savo šventę  šventę  gamtoje.

3. Suknelės su nėriniais ar gėlių elementais – romatikėms ir svajoklėms, šventę planuojančioms viloje, dvare, gamtoje.

Įkainiai priklauso nuo modelio sudėtingumo ir pasirinktų audinių. Vestuvinės suknelės individualaus siuvimo kaina – nuo 700 eur.